Конкурс аранжування акваріумів AGA 2019

Ви ще встигаєте створити свій підводний світ і взяти участь в одному з най авторитетніших конкурсів з аранжування акваріумів в світі AGA . Дедлайн 15 вересня.

Від організаторів конкурсу

Привіт друзі та акваскейпери.

Оскільки вже середина червня, ми знаємо, що цей час знову для AGA. Я радий повідомити, що Міжнародний конкурс  2019 відкрито для подачі записів акваскейпу на 2019 рік. Як і в минулих конкурсах, вся інформація, включаючи правила та інструкції, форми вступу та іншу важливу інформацію про конкурс, надається тут!

Особливий інтерес для учасників категорії – paludarium, ми переглянули правила, які визначають, що ми будемо приймати для участі в категорії. Якщо ви плануєте увійти до цієї категорії, будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами, оскільки судді мають намір бути жорсткими у своїх критеріях відбору цього року. Крім того, щоб краще охопити нашу спільнота, конкурс додає категорію Wabi-Kusa, щоб відобразити загальну популярність цього стилю.

Всі записи подаються через нашу онлайн-форму вступу, і AGA знову не вимагає від учасників фізичного друку, підпису та надсилання фотографій для своїх робіт! Ви все ще можете вільно публікувати свої фотографії в будь-якому місці, де ви бажаєте, і AGA буде використовувати фотографії лише для показу результатів конкурсу та інших конкурсних акцій, як і в минулому.

Щорічно конкурсний комітет надсилає запит на добровольців, щоб допомогти у роботі. Якість конкурсу залежить від рівня участі відданих волонтерів з усього світу, і цей рік не стане винятком. Особливо важливим є пошук деяких осіб для розміщення інформації на веб-сайтах, форумах та інших сайтах соціальних медіа, як у Сполучених Штатах, так і на міжнародному рівні. Якщо ви берете участь у міжнародному форумі або клубі, будь ласка, подумайте про надання допомоги, розмістивши оголошення.

Якщо ви хочете взяти участь, будь ласка, напишіть нам на showcase@aquatic-gardeners.org

Я з нетерпінням чекаю побачити ваші роботи коли вони відкриваються у листопаді цього року! Удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *