АКВАТЕРРА ШОУ 2017

Оприлюднено дату й місце проведення другої в Україні виставки з декоративними рибами та екзотичними тераріумними тваринами.

виставка пройде 2-3 вересня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (пр-т. Перемоги, 40-Б, м Київ, Україна)

АКВАТЕРРА ШОУ – це спеціалізований захід зообізнесу, присвячений сучасним тенденціям в акваріумістики й тераріумістики, орієнтоване на пожвавлення ринку серед сегментів B2C і B2B.

ШОУ ПРОВОДИТЬСЯ З МЕТОЮ
підтримки і розвитку даного напрямку, а також традиційного для всіх виставок спілкування учасників ринку.
Виставка буде цікава також виробникам, колекціонерам та просто любителям тварин. Формат заходу розрахований на «сімейне відвідування вихідного дня» – для батьків та дітей.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ
представники зообізнесу, діяльність яких пов’язана з акваріумістикою, тераріумістикою, декоративними ставками і їх обслуговуванням.
На виставці будуть представлені унікально оформлені авторські акваріуми, рідкісні колекції риб, будуть проводитися освітні семінари і майстер-класи від відомих фахівців, можна буде дізнатися останні новини аква-терра бізнесу, побачити новинки і отримати живе спілкування серед професіоналів та аматорів.

ШОУ розрахована на широке коло акваріумістів, а також на фахівців-біологів, що займаються утриманням і розведенням акваріумних риб в акваріумах і ставках.

ВИСТАВКА МОЖЕ БУТИ ЦІКАВА
дистриб’юторам, виробникам, постачальникам риб, рослин і тварин для терарыумыв, компаніям, що надають послуги (створення аквасистем), професіоналам, аматорам, зоомагазинам і інтернет-порталам, так як на це заходи буде активно запрошений кінцевий споживач.

Запрошуємо до співпраці компанії, що працюють в цій тематиці, і розвідників риб і екзотів. Форма участі і вартість спонсорського пакета обговорюються за запитом.
На виставці відвідувачі зможуть отримати практичні поради щодо підбору акваріума, оснащенню тераріуму і догляду за ставками.
Відвідувачі дізнаються, як правильно утримувати і вирощувати акваріумних та ставкових риб, боротися з хворобами риб, підтримувати оптимальний водний баланс в акваріумах і біотопах.
Придбати різні приналежності для заняття акваріумістикою і створення тераріуму.
Отримати рекомендації по годівлі та догляду за водними мешканцями.
Придбати корм для акваріумних риб, рептилій і жителів ставків.
Замовити акваріумний дизайн

Тематичні розділи:
• Акваріумістика
• тераріумістики
• Декоративні та плавальний ставок
• Професійні та аматорські організації
• Спеціалізована література
• Розважальний сектор
• І багато іншого

 

Більш дительна інформація про захід на сайті організаторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *