Конкурс з акваскейпу IIAC 2017

Першого лютого стартує прийом робіт на міжнародний конкурс аквадизайну започаткований тайванським брендом ISTA.

Конкурс проводиться вже втретє і збирає  велику кількість аквадизайнерів з понад 30 країн світу.

Правила участі більш ніж демократичні, кожен конкурсант може завантажити для участі в конкурсі п’ять фронтальних світлин свого акваріуму в  форматі JPEG зроблених з роздільною здатністю зображення не менше ніж 3 Мегапікселя. До участі приймаються акваріуми будь якого розміру.

Конкурс та ідея його започаткування.

ISTA є одним з найвідоміших тайванських брендів в світі, та одним з лідерів в області товарів для акваскейпінгу. Популярізація акваскейпінгу є однією з місій компанії. Тайванські дизайнери  завоювали безліч нагород в кількох конкурсах світового класу, тому команда ISTA відчула необхідність приймати у себе міжнародний конкурс акваскейпінгу в Тайвані. Так у 2015 році стартував перший міжнародний конкурс IIAC 2015 який дав змогу кожному охочому приймати участь в такому масштабному заході.

З метою сприяння розвитку акваскейпінгу на Тайвані і в усьому світі, компанія ISTA щиро запрошує учасників з усього світу взяти участь в цьому конкурсі. Мета заходу полягає в тому, щоб заохочувати і надихати більше людей, приєднатися до світу акваскейпінгу. Крім того, до суддівства залучені професіонали з різних країн, що робить оцінку конкурсних робіт більш багатогранною.

Учасники можуть легко брати участь в конкурсі, просто завантажити свої фотографії на сайті конкурсу. Тайванські судді підберуть 50 кращих робіт на первинному відборі, фінальне суддівство буде проводитися тринацятьма міжнародними суддями. Остаточний результат буде оголошений на веб-сайті. Кожен учасник може завантажити до 5 робіт, зроблених протягом одного року. Приз IIAC також є найвищим в світі 😉 Головний приз є USD10,000, так що будьте готові представити свої роботи!

Aquascapers, get ready for 2017 ISTA International Aquascaping Contet!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *