Конкурс “біотопів вітчизняних водойм-2017”

Це таки сталося – незабаром другий Конкурс “біотопів вітчизняних водойм-2017”

Учасник сам обирає біотоп що належить тій чи іншій категорії – наприклад .. притоки річок, струмки, болота, озера знаходяться на території України.
Біотоп (Від грец. Bios – життя і topos – місце) – однорідна в екологічному відношенні ділянку, відповідаюча окремий частині біоценозу або екосистеми, є місцем проживання того чи іншого виду тварин або рослин. “Сукупність умов, які існують всередині водойми і зовнішніх по відношенню до нього факторів, пов’язаних з ним за місцем і часом формування водойми, визначає обличчя його фауни і флори. Склад же рослинного і тваринного населення в зв’язку з його екологічними рисами забезпечується в своїй відносній стійкості існуванням биоценотичних зв’язків між ними. Так визначається життя біоценозу в біотопі, яким є водойма. Невеликі водойми представляють єдиний, однаковий за своїм фізичним характером біотоп. Характер і величина водойм варіюють від тимчасової калюжі і скупчень води в пазухах листків, в дуплах дерев і в поглибленнях скель до величезних озер і цілого басейну великої річки. У великих водоймах присутній ряд біотопів різного характеру, населених своїми биоценозами з їх типовими співчленами, властивими даному биотопу. ”

Учасником конкурсу може стати будь-який бажаючий незалежно від його статусу і професійних навичок, громадянства, національності і місця проживання.

До участі конкурсу допускаються будь-які акваріуми від одного літра і до декількох кубів головна умова – акваріум повинен бути імітацією біотопів Вітчизняних водойм які не брали раніше участі в інших конкурсах. Від одного учасника на конкурс може бути надано необмежену кількість робіт.

Конкурс відбудеться в рамках Українського національного аквариумного Форуму шляхом оцінки компетентним журі надісланих конкурсантами фотографій оформлених акваріумів.

Для участі необхідно:
1.Подать заявку.Надіслати на електронну адресу vladkaracha@gmail.com
2.Назва конкурсної роботи.
3.Описание біотопу.
4.Спісок гідробіонтів, використаних в оформленні.
5.Фоторафія – не менше шести фотографій (фінальна і п’ять, шість під іншим на Ваш погляд вдалим ракурсом) здатністю не менше ніж 2000 пікселів по довшій стороні в графічному форматі JPEG. Вага кожного файлу не повинен перевищувати 10 мегабайт. Розмиті, нечіткі фотографії, а також фотографії з легко помітними дефектами до участі не допускаються. Корекція кольору і балансу білого можлива в рамках компенсації недоліків фотографування.
Увага – можливий подальший відбір конкурсних робіт на міжнародний конкурс дизайну біотопного акваріумів BADC2017 – http://biotope-aquarium.info/ru/badc-2017-ru/ .І тому необхідно мати два пакети фотографій, один для цього конкурсу, другий на міжнародний .
5.Відео конкурсної роботи. Озвучка і інші ознаки приналежності акваріума до певного автору забороняються.

Більш детально за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *