Новинка в асортименті наших кокедам

Не знаю хто та “восьма Марта” й куди поділися попередні сім ? але жінки люблять коли їм приділяють увагу не залежно від позначки в календарі. І чомусь так повелося, що квіти то є своєрідний код в який вкладено почуття думки і сподівання.

Обмовлюся – ненавиджу зрізані квіти! Так, вони красиві і в руках вправного флориста можуть розказати будь-що про ваші почуття та думки, але вік їх не довгий і через декілька днів ми маємо помираючу на очах рослину, якій вже нічого не допоможе ?
Ми знайшли абсолютно нове рішення! Тепер гарна приємна флористична композиція може радувати свою володарку не один сезон!
Те що ми зробили для Вас дещо незвичне. Первоцвіти – це ніжність і перший подих весни, їх часто можна зустріти в флористичних крамницях і у бабусь при дорозі напередодні весняних свят, а все це якось приїлося, та й навіть квітка подарована в горщику рідко потім потрапляє на клумбу. Але ж первоцвіти рідкісні квіти! Шкода вкорочувати віку таким рослинам! Саме тому наші первоцвіти виконані в техніці “КОКЕДАМА” – живі! І вироблені лише з допомогою органічних матеріалів.

по-перше, екологічні – немає того жахливого технічного горщика що все одно піде в смітник,
по-друге, оригінально – рослину можна розташувати на будь-якій поверхні або підвісити на мотузці,
по-третє – коли рослина відцвіте її дуже легко пересадити на клумбу чи то під дерево в улюбленому парку, для цього потрібно лише викопати ямку в яку поміщається кулька з рослиною так щоб куля була майже повністю занурена в землю. Вірогідність що після такої “пересадки” рослина буде почувати себе добре дуже висока, бо коренева система не ушкоджена і має додатковий запас води за рахунок обернутого навколо кулі моху.
в цій техніці можливо оздобити будь які первоцвіти
також є можливість формування невеличких настільних клумб, які потім дуже легко перенести у відкритий ґрунт.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *